keravnos afovos

ΟΜΑΔΑ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛ.

ΓΗΠΕΔΟ

Α'    ΟΜΑΔΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ  25-10

15.00

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ

Κ 18    ΕΠΣΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 24-10

10.30

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β'

Κ18     ACROPOLIS

ΣΑΒΒΑΤΟ  24-10

16.45

(ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ) ΕΛΕΥΣΙΝΑ

Κ16    ΕΠΣΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ  24-10

09.45

ΗΦΑΙΣΤΟΥ

Κ16    SOCCERLINK

ΚΥΡΙΑΚΗ  25-10

15.00

RENTI ARENA

K14    ΕΠΣΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ  24-10

12.00

ΧΩΡΑΦΑ

Κ14  ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ

ΣΑΒΒΑΤΟ 24-10

16.45

SOCCER ACTION ( ΡΕΝΤΗ)

K12    STARS

ΚΥΡΙΑΚΗ  25-10

12.40

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ'

K12  MAGICIANS

ΣΑΒΒΑΤΟ 24-10

15.10

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ'

K12 WINNERS

ΚΥΡΙΑΚΗ  25-10

10.40

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ'

Κ12   CHAMPIONS

ΚΥΡΙΑΚΗ  25-10

13.40

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ'

Κ12   ΑΕΤΟΙ  

ΣΑΒΒΑΤΟ 24-10

12.40

ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

K10   STARS 

ΣΑΒΒΑΤΟ  24-10

16.45

ΧΩΡΑΦΑ

Κ10   MAGICIANS

ΣΑΒΒΑΤΟ 24-10

09.40

ΛΑΜΠΡΟΥ ΚΑΤΣΩΝΗ ΚΑΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ)

K10   WINNERS

ΣΑΒΒΑΤΟ 24-10

10.40

WEST SIDE (ΝΕΑ ΘΗΒΩΝ 655 ΚΑΜΑΤΕΡΟ)

 

ΠΑΙΚΤΕΣ ΑΝΑ ΤΜΗΜΑ

Κ12 STARS: ΔΑΜΑΣΚΗΝΟΣ, ΔΗΜΟΥ, ΚΑΤΣΗΣ, ΜΑΡΙΝΗΣ, ΜΕΣΑΪΚΟΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΠΑΘΑΝΑΚΟΣ, ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ, ΠΑΡΑΛΑΙΜΟΣ, ΔΟΥΓΙΕΚΟΣ, ΤΟΓΙΑΣ, ΣΚΑΝΤΖΟΣ

Κ12 MAGICIANS: ΑΛΕΞΑΚΗΣ, ΕΥΘΥΜΙΟΥ, ΚΑΚΟΥΡΑΣ, ΛΙΤΣΑΣ, ΞΥΓΚΑΚΗΣ, ΠΟΘΑΣ, ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΙΟΥΛΑΣ, ΤΡΙΧΑΣ, ΦΟΥΣΤΟΥΚΟΣ, ΔΑΛΑΒΟΥΡΑΣ, ΣΚΑΝΤΖΟΣ, ΔΑΜΑΣΚΗΝΟΣ

Κ12 WINNERS: ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ, ΚΑΤΕΒΑΤΗΣ, ΚΑΛΟΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ, ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΗΛ, ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΓΙΑΝ, ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ, ΝΟΜΙΚΟΣ, ΤΣΙΟΥΛΟΣ, ΜΟΥΣΤΑΚΙΔΗΣ, ΒΕΝΕΤΗΣ Δ, ΒΕΝΕΤΗΣ Σ, ΛΙΤΣΑΣ, ΠΟΤΟΥΡΙΔΗΣ, ΦΟΥΣΤΟΥΚΟΣ, ΦΛΑΜΠΟΥΡΑΣ

Κ12 CHAMPIONS: ΒΕΚΚΟΣ, ΒΕΝΤΟΥΡΗΣ, ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ, ΜΕΓΑΣ, ΜΕΛΙΣΣΗΣ, ΜΠΑΜΠΙΛΗΣ, ΝΤΟΝΤΑ, ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΧΑΤΖΗΝΑΚΗΣ, ΚΟΣΜΑΣ, ΠΛΙΑΤΣΙΚΟΥΡΗΣ, ΧΑΜΖΑΪ, ΠΟΡΤΣΑΚΗΣ, ΣΚΑΡΠΑΣ, ΠΑΡΑΛΑΙΜΟΣ

Κ12 AETOI: ΣΤΡΑΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΑΡΑΪΔΑΡΗΣ, ΜΟΤΣΙΑΛΟΣ, ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ, ΠΗΛΙΟΣ, ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΤΣΑΝΑΚΟΣ, ΞΕΝΟΣ, ΜΠΑΤΣΟΥΛΗΣ, ΠΕΡΡΑΚΗΣ, ΚΟΛΙΟΝΑΣΙΟΣ, ΠΕΤΡΟΥ, ΝΟΜΙΚΟΣ, ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΗΛ, ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΓΙΑΝ, ΚΑΛΟΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ, ΜΕΣΑΪΚΟΣ

Κ10 STARS: ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΝΤΙΟΧΟΣ, ΚΑΝΑΤΑΣ, ΚΑΣΑΜΠΑΛΑΚΟΣ, ΛΟΥΛΑΔΑΚΗΣ, ΜΑΝΔΕΛΟΣ, ΜΗΛΙΩΝΗΣ, ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ, ΠΑΡΑΛΑΙΜΟΣ, ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ, ΧΙΩΤΗΣ, ΣΟΪΛΗΣ, ΤΣΙΟΥΤΣΙΑΣ, ΣΧΙΖΑΣ, ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ

Κ10 MAGICIANS: ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΓΚΕΤΣΗΣ Ν, ΓΚΕΤΣΗΣ Λ, ΖΑΦΕΙΡΗΣ, ΛΩΛΟΣ, ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ, ΜΠΑΛΑΡΗΣ, ΦΟΥΡΝΑΡΗΣ, ΦΩΛΙΑΣ, ΓΚΕΤΣΗΣ ΧΡ, ΣΚΟΠΑΣ, ΑΝΤΙΟΧΟΣ

K10 WINNERS: ΚΟΛΙΟΝΑΣΙΟΣ, ΚΟΥΡΓΙΑΣ, ΚΟΥΤΕΛΟΣ, ΜΑΜΑΝΤΟΣ, ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ, ΤΑΦΑΚΗΣ, ΓΚΟΤΣΗΣ, ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ, ΓΙΟΒΑΝΗΣ, ΜΕΛΙΣΣΗΣ, ΑΝΤΙΟΧΟΣ

 

Pin It